امام رضا فرمودند شفای بیمار شما در حرم عمه ی ما رقیه است

امام رضا فرمودند شفای بیمار شما در حرم عمه ی ما رقیه است

یکی از کارشناسان شبکه جهانی امام حسین علیه السلام چندی پیش در یکی از برنامه ها به بیان کرامت حضرت رقیه سلام الله علیها پرداخت که بسیار شنیدنی است.

 

مادری فرزند فلج خود را که توسط پزشکان جواب شده بود به حرم حضرت امام رضا علیه السلام برد تا به عنایت ایشان شفا بگیرد. در حرم بسیار گریه و تضرع نمود تا اینکه در عالم رویا امام رضا علیه السلام به این مادر فرمودند: شفای کودک شما نزد عمه ی ما رقیه در دمشق است.

مادر بلافاصله فرزند خود را مهیای سفر به سوریه کرد و با او به بارگاه حضرت رقیه خاتون رفت. این کودک فلج بعد از دقایقی که در گوشه ای از حرم نشسته بود ناگهان روی پاهای خود ایستاد و به سمت ضریح نازدانه ی امام حسین علیه السلام قدم برداشت!

با این کرامتی که رخ داد صدای تکبیر و صلوات زائرین طنین انداز شد و حال و هوای عجیبی به وجود آمد...

پایان این رویداد را از زبان خود کودک بشنوید:

در حرم حضرت رقیه نشسته بودم که ناگهان دیدم دست کوچکی از درون ضریح بیرون آمد و به من اشاره کرد که سمت ضریح حرکت کنم. وقتی تلاش کردم متوجه شدم که میتوانم راه بروم و دیگر فلج نیستم. اما از یک چیز خیلی تعجب کردم زیرا روی آن دست کوچک، آثار کبودی بسیاری وجود داشت!


(همانطور که شما هم میدانید حضرت امام رضا علیه السلام قطعا قادر بودند که این بیمار را به راحتی شفا دهند اما به این جهت که مقام حضرت رقیه صلوات الله علیها برای دیگران بیشتر از پیش مشخص شود، وی را به عمه ی خود ارجاع دادند)

/ 0 نظر / 44 بازدید